icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo

Mam przyjaciela pszczelarza

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mam przyjaciela pszczelarza
7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ten produkt to świetny pomysł, aby rozwinąć zainteresowania Twojego dziecka, którego pasją jest pszczelarstwo. W książce przedstawiono ciekawe opowiadania, które przybliżą maluchowi, jak wygląda praca z pszczołami. Odpowiednio dobrana oprawa produktu sprawia, że jest on nie tylko wyjątkowo wytrzymały, ale także bardzo lekki.

  Cechy i zalety

  Chcesz w przystępny sposób zaprezentować swojemu dziecku, jak wygląda praca pszczelarza? W tym celu możesz skorzystać z dostępnej tutaj książki – przedstawiono w niej najważniejsze informacje dotyczące podstawowych obowiązków związanych z produkcją miodu oraz pokazuje, jak wygląda opieka nad pszczołami. Bohaterem, który opowiada interesujące historie jest Karol, pszczelarz, który wyjaśnia, jak wygląda jego praca – ciekawy świata maluch dowie się, jak powstaje niezwykle smakowita substancja, jak wygląda wnętrze ula, i jak pracowite owady przenoszą nektar. Wiele barwnych rysunków przyciągnie uwagę Twojego syna lub córki – dziecko chętnie sięgnie po produkt i pozna jego zawartość, dzięki czemu nie tylko miło spędzi czas, ale także przyswoi nową wiedzę.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu190mm
   Wysokość produktu190mm
   Liczba stron24
   WydaniePojedyncze wydanie
   Grupa wiekowaOd 3 lat
   Kod produktu9788372786302