Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mam przyjaciółkę pielęgniarkę

Mam przyjaciółkę pielęgniarkę

7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt to świetna pozycja czytelnicza dla dziecka, które chce dowiedzieć się, jak wygląda praca pielęgniarki. Książka w bardzo prosty sposób wyjaśnia specyfikę tego zawodu oraz opowiada wiele interesujących historyjek. Produkt oprawiono tak, by był odporny na uszkodzenia – na długo zachowa swój atrakcyjny wygląd oraz użyteczność.

   Cechy i zalety

    Dostępna w tym miejscu książka do doskonały prezent dla dziecka, które interesuje się różnymi zawodami, szpitalem, leczeniem ludzi lub chciałoby w przyszłości zostać pielęgniarką. Zawarta na kartach historia w przystępny i zabawny sposób wyjaśni malcowi specyfikę pracy pielęgniarki, dzięki czemu maluch dowie się, co należy do jej obowiązków, oraz jak wygląda jej dzień pracy. Z obrazków oraz różnych opowiadań dziecko dowie się, jak wygląda izba przyjęć i dlaczego na sali operacyjnej musi być bardzo czysto. Książka posiada kolorowe, bogate ilustracje, które przyciągną uwagę Twojego syna lub córki – dziecko z zaciekawieniem przejrzy książkę oraz z radością przyswoi nową wiedzę. Niewielki rozmiar oraz waga produktu gwarantują, że maluch samodzielnie ją uniesie oraz ulokuje w wybranym przez siebie miejscu.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu190mm
     Wysokość produktu190mm
     Liczba stron24
     WydaniePojedyncze wydanie
     Grupa wiekowaOd 3 lat
     Kod produktu9788372786272