Zobacz więcej Zagęszczarki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo

Zagęszczarki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Manetka z linką Kaltmann

Manetka z linką Kaltmann

96,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana manetka z linką to akcesorium niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zagęszczarek. Daje możliwość sterowania obrotami silnika na rączce. Zarówno jej obsługa, jak i montaż są łatwe i wygodne. Całość wykonana została z trwałych i wytrzymałych na eksploatację materiałów. Do zestawu dołączona jest instrukcja obsługi.

   Cechy i zalety

    Podczas prac budowlano-remontowych bardzo ważne jest, by wszelkie urządzenia i maszyny były w pełni sprawne. W dużej mierze zależy to od najdrobniejszych elementów, które powinny być wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów. Prezentowana tutaj manetka przyda się w skrzynce z częściami zapasowymi każdego operatora zagęszczarek. Jako że jest to przedmiot intensywnie eksploatowany, może ulec awarii w najmniej oczekiwanym momencie. Mając pod ręką nabyty z naszej oferty produkt nie będziesz musiał przerywać pracy, przez co z powodzeniem zakończysz ją w planowanym terminie. Manetka pozwala na sterowanie obrotami silnika na rączce. Jest łatwa w obsłudze i wygodna w montażu. Jeśli potrzebujesz dodatkowych części zamiennych, koniecznie sprawdź pozostałe produkty z naszej oferty.

    • Możliwość sterowania obrotami silnika na rączce
    • Łatwa obsługa
    • Szybki montaż

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuUchwyt i sznurek do rozruchu
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MarkaKaltmann
    Średnica linki1.2mm
    W zestawieManetka do montażu na rurce 20 - 25mm; instrukcja montażu linki
    Kod produktu5906395112067