Zobacz więcej Flamastry
Marker Stanley Fine Tip czarny 2 szt
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Marker z okrągłą, czarną końcówką wykorzystasz do wyznaczania linii na powierzchniach betonowych, miedzianych czy metalowych. Produkt jest bardzo poręczny, a dzięki zaczepce możesz go przymocować do narzędziowego paska, by mieć go zawsze pod ręką. Czarny tusz jest wodoodporny, dlatego będzie widoczny mimo zawilgocenia.
Cechy i zalety
Marker z okrągłą końcówką w kolorze czarnym przyda się podczas prac traserskich. Stosując produkt wytyczysz precyzyjne linie na powierzchniach, takich jak: beton, miedź, drewno lub metal. Dzięki temu będziesz mógł wyciąć dokładnie przedmiot. Wodoodporny tusz będzie widoczny na zawilgoconych powierzchniach. Materiałowy uchwyt jest nie tylko poręczny, ale także nie wyślizgnie się z dłoni, co poprawi komfort Twojej pracy. Flamaster posiada dopasowane zamknięcie, dlatego tusz nie będzie wysychał, co przełoży się na żywotność produktu. Marker posiada zaczepkę, dlatego będziesz mógł mieć go zawsze pod ręką, zaczepiając element do paska narzędziowego. Inne przyrządy traserskie znajdziesz także w prezentowanej ofercie.
- Tusz czarny wodoodporny
- Do pracy na większości powierzchni: betonie, miedzi, drewnie, metalu
- Pewne zamknięcie i mocny zaczep do paska
- Tusz czarny wodoodporny
- Do pracy na większości powierzchni: betonie, miedzi, drewnie, metalu
- Pewne zamknięcie i mocny zaczep do paska
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Marker |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
Rodzaj opakowania | Opakowanie |
Marka | Stanley |
Typ markera | Niezmywalny |
Typ końcówki | Cienka końcówka |
Kolor tuszu | Czarny |
Kolor | Czarno-żółty; atrament: czarny |
Długość produktu | 149mm |
Szerokość produktu | 21mm |
Waga produktu | 200g |
Materiał | Tworzywo sztuczne |
Zalecane zastosowanie | Beton, metal, tworzywo sztuczne i drewno |
Kod EAN | 3253560473167 |