Zobacz więcej Uszczelniacze dekarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Izolacja dachu

Strzałka w prawo

Uszczelniacze dekarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Masa dyspersyjna Matizol Disprobit 10 kg

Masa dyspersyjna Matizol Disprobit 10 kg

41,98
/ szt.
4,20
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Masa dyspersyjna doskonale sprawdzi się podczas napraw Twojego dachu, lecz możesz ją również wykorzystać jako preparat konserwujący – skutecznie zabezpiecza papę przed szkodliwym działaniem wilgoci. Produkt z powodzeniem zastosujesz także na dachach pochyłych, ponieważ, dzięki swojej gęstej konsystencji, nie spływa on z powierzchni pionowych.

   Cechy i zalety

    Masa dyspersyjna to środek asfaltowy modyfikowany kauczukiem syntetycznym. Za jego pomocą samodzielnie wykonasz drobne czynności renowacyjne pokryć dachowych – będziesz więc mógł błyskawicznie zainterweniować w razie uszkodzenia papy. Produkt zapewnia całej powierzchni idealną ochronę przed wodą, zatem Twój dach nie będzie niszczał na skutek opadów atmosferycznych. Dodatkowo cechuje się znakomitymi właściwościami konserwującymi, co znacznie podnosi żywotność pokryć dachowych. Preparat o gęstej konsystencji będzie się także doskonale trzymał na pionowych powierzchniach, więc możesz go wykorzystać do zabezpieczania dachów pochyłych. Masę zastosujesz na podłożach suchych oraz lekko wilgotnych, więc nie będziesz musiał czekać, aż dach całkowicie wyschnie po deszczach.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMatizol
     Czas schnięcia6 godzin
     Maksymalna temperatura robocza30°C
     Metoda aplikacjiPędzel
     Minimalna temperatura robocza5°C
     KolorCzarny / brunatno - czarny
     Kod produktu5907516987557