Zobacz więcej Uszczelniacze dekarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Izolacja dachu

Strzałka w prawo

Uszczelniacze dekarskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Masa gruntująca Matizol asfaltowa 18 kg
Strzałka w prawo

Masa gruntująca Matizol asfaltowa 18 kg

188
/ szt.
10,44
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Masa gruntująca sprawdzi się podczas samodzielnego wykańczania oraz naprawy pokryć dachowych. Za jej pomocą skutecznie przygotujesz ich powierzchnię, zapewniając jej doskonałą przyczepność, co przyda się podczas kładzenia papy oraz mas bitumicznych. W naszej ofercie znajdziesz też inne produkty tej marki, które przydadzą się podczas tworzenia i konserwacji dachów.

   Cechy i zalety

    Masa gruntująca doskonale sprawdzi się podczas przygotowywania pokryć dachowych do wykończenia. Jest to preparat, który wnika głęboko w strukturę powierzchni, zapewniając podłożom doskonałą przyczepność – w związku z tym położone na niej papy oraz masy bitumiczne zyskują trwałość na długi czas. Ponadto wytwarza na dachu lekką powłokę hydroizolacyjną, stanowiącą doskonałą ochronę przed szkodliwym działaniem wody. Produkt cechuje się łatwym sposobem aplikacji – wystarczy go równomiernie rozprowadzić po wybranej powierzchni za pomocą szczotki, co jest zadaniem prostym nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Preparat dostępny jest również w mniejszych opakowaniach, zatem wybierzesz to, które będzie odpowiadało Twojemu zapotrzebowaniu.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMatizol
     BazaNa bazie bitumu
     Czas schnięcia12 godzin
     Metoda aplikacjiPędzel
     KolorCzarny / brunatno - czarny
     Kod produktu5907516987625