Zobacz więcej Uszczelniacze dekarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Izolacja dachu

Strzałka w prawo

Uszczelniacze dekarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Masa gruntująca Matizol asfaltowa 9 kg

Masa gruntująca Matizol asfaltowa 9 kg

128
/ szt.
14,22
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Masa gruntująca doskonale sprawdza się podczas samodzielnego wykańczania pokryć dachowych. Za jej pomocą doskonale przygotujesz powierzchnie do kładzenia papy oraz powłok bitumicznych – masa gruntująca zapewni im znakomitą przyczepność. Produkt wytwarza także lekką powłokę hydroizolacyjną, która zabezpiecza dach przed szkodliwym działaniem wody.

   Cechy i zalety

    Masa gruntująca to preparat asfaltowo-kauczukowy, który znajdzie zastosowanie w Twoim gospodarstwie domowym. Za jego pomocą będziesz w stanie przygotować swój dach do wszelkich prac wykończeniowych oraz renowacyjnych – nałożony na wybrane powierzchnie zapewnia im doskonałą przyczepność, gwarantując papie idealną stabilność na długi czas. Dodatkowo spełnia także funkcję ochronną, gdyż wytwarza hydroizolacyjną powłokę, zabezpieczającą powierzchnię Twojego dachu przed szkodliwym działaniem wody. Masę gruntującą można też z powodzeniem kłaść na wilgotne podłoża – będzie w dalszym ciągu idealnie spełniała swoje zadanie. Produkt dostępny jest w opakowaniach o kilku rozmiarach, zatem wybierzesz ilość masy potrzebną Ci do wykonania niezbędnych prac.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMatizol
     BazaNa bazie bitumu
     Czas schnięcia12 godzin
     Metoda aplikacjiPędzel
     KolorCzarny / brunatno - czarny
     Kod produktu5907516987618