LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Środki do pielęgnacji roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Maść ogrodnicza Target Natural 125 g

Maść ogrodnicza Target Natural 125 g

14,98
/ szt.
119,84
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Maść znajdzie zastosowanie w ogrodnictwie i sadownictwie. Preparat umożliwia odpowiednią pielęgnację drzew i sadzonek – ochrania korę przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych, leczy rany po cięciach, a także naprawia szkody spowodowane niską temperaturą. Maść zapewnia roślinom zabezpieczenie przed różnymi chorobami, dlatego stwarza im odpowiednie warunki do wzrostu.

   Cechy i zalety

    Maść ogrodnicza sprawdzi się doskonale w pielęgnacji drzewek w ogrodzie, sadzie i na działce. Uniwersalny preparat zabezpiecza drewno i korę przed różnego rodzaju chorobami – pokrycie sadzonki warstwą produktu sprawia, że będzie odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu maść ochroni drewno przed wysychaniem. Preparat umożliwia gojenie się ran powstałych podczas cięć, szczepień, a także naprawia szkody wyrządzone przez zwierzęta i silne mrozy. Maść stanowi niezbędny środek do prawidłowego rozwoju drzew – stwarza barierę zabezpieczającą drewno przed wnikaniem w jego strukturę patogenów chorobotwórczych. Użytkowanie preparatu jest komfortowe – specjalny pojemnik umożliwia jego wygodne przechowywanie.

    • Produkt na bazie naturalnych składników
    • Tworzy powłokę odporną na działanie czynników atmosferycznych
    • Produkt od razu gotowy do użycia
    • Maść ogrodnicza

    Specyfikacja techniczna

    MarkaTarget
    PostaćŻel
    Waga produktu125g
    PrzeznaczenieDrzewa i krzewy
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaUwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem zapoznaj się z etykietą środka i przestrzegaj warunków stosowania.
    Kod produktu5901875004740