Zobacz więcej Sztuczne osłony i maty balkonowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Osłony i maty balkonowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mata balkonowa 100 x 500 cm zielona

Mata balkonowa 100 x 500 cm zielona

89,98
/ szt.
18
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mata służy do zakrywania balustrad, balkonów i tarasów. Jest nie tylko dekoracją, która zakrywa nieestetyczne barierki, ale zapewnia również większe poczucie prywatności w domu i zasłania nieciekawy widok za oknem. Ponieważ została wykonana z mocnego, plecionego tworzywa, które jest odporne na promieniowanie UV, nie traci zielonego koloru.

   Cechy i zalety

    Mata znajduje zastosowanie jako materiał do zakrywania balkonów, tarasów, balustrad w budynkach mieszkalnych. Została wykonana z tkanych włókien HDPE, dzięki czemu jest wytrzymała na promieniowanie ultrafioletowe i nie blednie od słońca. Idealnie nadaje się nie tylko jako dekoracja, ale również jako osłona przed słońcem, wiatrem i kurzem. Parawan daje również poczucie prywatności – polecany jest w szczególności osobom, które mieszkają na niższych piętrach w budynku lub ich dom graniczy bezpośrednio z blokami mieszkalnymi. Matą można również zasłonić nieciekawy widok za oknem. Zielony kolor doskonale pasuje do naturalnego tła. Mata dostępna jest również w innych kolorach, między innymi brązowym i beżowym, dzięki czemu łatwo ją dopasujesz do elewacji lub balustrady w Twoim domu.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)40cm
     Wysokość (cm)30cm
     Głębokość (cm)10cm
     Odporność na promieniowanie ultrafioletoweOdporny na promieniowanie UV
     MateriałPolietylen o wysokiej gęstości (HDPE) i włókno tkane
     Waga (kg)0.8kg
     KolorZielony
     Kod produktu5902110015408