Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo

Specjalistyczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mata do cięcia A4
Strzałka w prawo

Mata do cięcia A4

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zielona mata podkładowa przeznaczona jest dla rzemieślników i majsterkowiczów. Doskonale nadaje się do cięcia różnego rodzaju materiałów oraz wykrawania elementów patchworku i podobnych prac kreatywnych. 3-warstwowa konstrukcja maty została wykonana z trwałego poliuretanu, cechującego się wytrzymałością, dzięki czemu posłuży Ci przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Jeśli szukasz maty, która skutecznie zabezpieczy stół w trakcie cięcia, zwróć uwagę na prezentowany model. Gruba podstawa i trójwarstwowa konstrukcja ochronią każdy blat. Zielona mata została wykonana z poliuretanu, który cechuje się trwałością i wyjątkową wytrzymałością. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się długim okresem użytkowania. Twardsza warstwa znajdująca się w środku między dwiema zewnętrznymi, które są bardziej miękkie, uniemożliwia przecięcie maty. Produkt dedykowany jest majsterkowiczom, rzemieślnikom i miłośnikom patchworku. Stanowi niezbędny element każdego warsztatu. Mata posiada czytelne prowadnice, które pozwalają na precyzyjne odmierzenie pożądanego rozmiaru materiału. W naszym bogatym asortymencie znajdziesz inne produkty do cięcia oraz obróbki, dzięki którym z łatwością wyposażysz swój warsztat.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuMata do krojenia
   Typ opakowaniaszt.
   Długość produktu300mm
   MateriałPoliuretan (PU)
   Kod produktu3663602815280