Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wkłady do szuflad

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Akcesoria kuchenne

Strzałka w prawo

Wkłady do szuflad

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mata do zlewozmywaków GoodHome Datil 30 x 27 cm szara
Strzałka w prawo

Mata do zlewozmywaków GoodHome Datil 30 x 27 cm szara

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Mata do zlewozmywaków GoodHome Datil szara to połączenie funkcjonalności i świetnej jakości. Specjalnie opracowany artykuł kuchenny ułatwi Ci korzystanie ze zlewu i wykonywanie obowiązków. Produkt ma małe otwory, przez które spływa woda, a także odpowiedni kształt zapewniający stabilizację naczyń. Atutem jest ponadczasowy i estetyczny kolor antracytowy. Sprawdź wszystkie akcesoria Datil i wyposaż swoją kuchnię!

    Cechy i zalety

    Mata do zlewozmywaków GoodHome Datil 30 x 27 cm szara znajduje się w kompletnym wyposażeniu kuchennym. Została specjalnie zaprojektowana i wykonana, aby ułatwić Ci codzienne obowiązki związane ze zmywaniem naczyń. Na uwagę zasługują materiały, z którego produkt został wykonany. Są to elastomery termoplastyczne TPE, zwane inaczej również kauczukami. Artykuł jest elastyczny i dobrze wpasuje się w podłoże, na którym zostanie umieszczony. Ponadto mata do zlewozmywaków GoodHome Datil szara skutecznie zabezpiecza śliskie naczynia i nie gromadzi wody. Udogodnieniem jest również prosta pielęgnacja. Wystarczy, że przemyjesz jej powierzchnię, aby przywrócić nienaganny wygląd. Na produkt przysługuje Ci aż pięcioletnia gwarancja.

      Specyfikacja techniczna

      Kod produktu3663602633624