Zobacz więcej Maty elektryczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Maty elektryczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mata grzejna Thermoval pod płytki 170 W 1 m2
Strzałka w prawo

Mata grzejna Thermoval pod płytki 170 W 1 m2

138
/ szt.
138
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Marzysz o prostym w montażu ogrzewaniu podłogowym? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Mata grzejna Thermoval jest sposobem na błyskawiczne uzyskanie ciepłej podłogi w każdym pomieszczeniu. Zainstaluj ją pod płytkami, a niedużym kosztem utrzymasz ciepło w swoim domu. Nasza oferta obejmuje maty o różnych parametrach technicznych.

   Cechy i zalety

    Mata grzejna Thermoval pod płytki 170 W 1 m2 jest systemem, z którym poradzi sobie nawet laik. Dzięki niej bez najmniejszego problemu stworzysz własny system ogrzewania podłogowego. Umieść ją na wylewce, połóż na nią płytki, a dostrzeżesz różnicę. Mata sprawdzi się w pomieszczeniach prywatnych, ale też w biurach, halach produkcyjnych i magazynach. Wyjątkowo prosty i szybki montaż to nie wszystko. Mata grzejna Thermoval pod płytki jest wyposażona w termostat, z którym zaplanujesz pracę na cały tydzień. Możesz używać jej jako wspomaganie ogrzewania lub ogrzewanie podstawowe. Uruchom ją, by szybko podnieść temperaturę o kilka stopni w pomieszczeniu. Płytki pozostaną ciepłe na długo, dbając o przytulną atmosferę w Twoim domu. Wybierz odpowiednią moc i długość urządzenia z naszej oferty.

    • Moc cieplna: 170 W

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuMata grzewcza
    Moc grzewcza na m²170W/m²
    Kod produktu5901812590718