Zobacz więcej Maty elektryczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Maty elektryczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mata grzejna Thermoval pod płytki 1700 W 10 m2
Strzałka w prawo

Mata grzejna Thermoval pod płytki 1700 W 10 m2

848
/ szt.
84,80
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szybkie w montażu i tanie ogrzewanie podłogowe? To możliwe. Mata grzejna Thermoval pod płytki jest sposobem na zapewnienie sobie kilku dodatkowych stopni ciepła w pomieszczeniu. Wystarczy zamontować ją na wylewce i pokryć płytkami. Nasza oferta obejmuje maty grzejne o różnej mocy. Bez problemu dopasujesz je do rodzaju pomieszczenia, które chcesz ogrzać.

   Cechy i zalety

    Szukasz taniego i efektywnego ogrzewania do swojego mieszkania? Mata grzejna Thermoval pod płytki 1700 W 10 m2 jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Możesz zamontować ją w domu, biurze, ale też na magazynie, hali produkcyjnej, a nawet pomieszczeniu technicznym. W każdym z tych miejsc mata zapewni Ci przyjemne ciepło. Błyskawicznie ogrzeje płytki, które na długo pozostaną ciepłe. W ten sposób możesz zwiększyć temperaturę w swoim domu. Mata grzejna Thermoval pod płytki może być samodzielnym lub wspomagającym systemem grzewczym. W zestawie znajduje się także termostat z czytelnym wyświetlaczem. Dzięki prostym ustawieniom zaplanujesz ogrzewanie na cały tydzień. Mata to efektywny sposób na zadbanie o ciepło w każdym miejscu. W naszej ofercie znajdziesz różne systemy grzewcze.

    • Moc cieplna: 1700 W

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuMata grzewcza
    Moc grzewcza na m²170W/m²
    Kod produktu5901812590855