Zobacz więcej Maty elektryczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Maty elektryczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mata grzejna Thermoval pod płytki 340 W 2 m2
Strzałka w prawo

Mata grzejna Thermoval pod płytki 340 W 2 m2

228
/ szt.
114
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oszczędność i skuteczność to nie jedyne powody, dla których mata grzejna Thermoval pod płytki przypadnie Ci do gustu. To gotowy zestaw do szybkiego stworzenia systemu ogrzewania podłogowego. Nie potrzebujesz do tego pomocy specjalisty. W naszej ofercie znajdziesz maty o różnej mocy. Dopasujesz ją do każdego pomieszczenia.

   Cechy i zalety

    Ogrzewanie podłogowe nie musi być tylko marzeniem. Mata grzejna Thermoval pod płytki 340 W 2 m2 szybko nagrzeje płytki, które później emitują ciepło. Nie istnieje szybsza metoda podniesienia temperatury w pomieszczeniu o kilka stopni. Montaż systemu jest bardzo prosty. Jego użytkowanie także, co jest zasługą termostatu z ekranem dotykowym. Dzięki temu urządzeniu możesz zaplanować ogrzewanie na cały tydzień. Potrzebujesz ciągłości grzania? A może chcesz tylko dogrzewać pomieszczenie? W każdej sytuacji mata grzejna Thermoval pod płytki zapewni Ci to, czego potrzebujesz. Zamontuj ją w domu, biurze, magazynie lub hali produkcyjnej i ciesz się dodatkowym ciepłem. Dzięki macie Twoje rachunki również się zmienią – na mniejsze. Sprawdź naszą ofertę w poszukiwaniu innych systemów grzejnych.

    • Moc cieplna: 340 W

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuMata grzewcza
    Moc grzewcza na m²170W/m²
    Kod produktu5901812590817