Zobacz więcej Maty elektryczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Maty elektryczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mata grzejna Thermoval pod płytki 680 W 4 m2
Strzałka w prawo

Mata grzejna Thermoval pod płytki 680 W 4 m2

378
/ szt.
94,50
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nieważne czy jesteś laikiem, czy fachowcem. Mata grzejna Thermoval pod płytki z pewnością przypadnie Ci do gustu. Dzięki niej szybko i w bardzo prosty sposób stworzysz ogrzewanie podłogowe w każdym pomieszczeniu. Szybki montaż to nie jedyne zalety maty. W naszej ofercie znajdziesz także urządzenia o słabszej lub silniejszej mocy.

   Cechy i zalety

    Mata grzejna Thermoval pod płytki 680 W 4 m2 jest przeznaczona do pomieszczeń wyłożonych płytkami ceramicznymi. Możesz ją zatem zamontować wszędzie tam, gdzie w podobny sposób wykańczasz pomieszczenie. Biuro, dom, magazyn, hala produkcyjna czy pomieszczenie techniczne to idealne miejsca do zastosowania maty. Jeszcze nigdy stworzenie ogrzewania podłogowego nie było tak proste. Połóż ją na wylewce i ułóż na niej płytki. Mata grzejna Thermoval pod płytki to gotowy system wraz z termostatem. Z jego pomocą ustawisz ogrzewanie na cały tydzień. Nieważne czy potrzebujesz jej do ogrzewania czy dogrzewania pomieszczenia. W każdej sytuacji mata sprawdzi się idealnie. Oszczędność, wygoda i ciepło – to zyskasz dzięki zainstalowaniu maty w swoim domu. W naszej ofercie znajdziesz maty o różnej mocy grzewczej.

    • Moc cieplna: 680 W

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuMata grzewcza
    Moc grzewcza na m²170W/m²
    Kod produktu5901812590831