Zobacz więcej Maty elektryczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Maty elektryczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mata grzejna Thermoval pod płytki 850 W 5 m2
Strzałka w prawo

Mata grzejna Thermoval pod płytki 850 W 5 m2

448
/ szt.
89,60
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mata grzejna Thermoval pod płytki jest systemem, którym warto się zainteresować. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o własnym ogrzewaniu podłogowym, rozwiązanie masz przed swoim oczami. Jej montaż jest wyjątkowo prosty a zalety niezaprzeczalne. Nasza oferta to maty o różnych parametrach technicznych i mocy, której u siebie potrzebujesz.

   Cechy i zalety

    Mata grzejna Thermoval pod płytki 850 W 5 m2 posłuży Ci do stworzenia ogrzewania podłogowego. Ten typ ogrzewania może być podstawowym ogrzewaniem, ale równie dobrze możesz nią dogrzewać pomieszczenia. W kilka chwil podniesiesz temperaturę o kilka stopni. Szukasz oszczędności i wygody? Zamontuj ją w domu lub biurze, na magazynie lub hali produkcyjnej. Do stworzenia własnego systemu ogrzewania podłogowego nie potrzebujesz już specjalisty. Świetnie poradzisz sobie sam. Mata grzejna Thermoval pod płytki nie tylko w instalacji jest bardzo prosta. Jej obsługę ułatwia termostat z ekranem dotykowym. Możesz z jego pomocą zaplanować ogrzewanie na cały tydzień. Dzięki macie zyskasz ciepło wtedy, gdy go najbardziej potrzebujesz. Posiadamy szeroką ofertę systemów grzewczych.

    • Moc cieplna: 850 W

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuMata grzewcza
    Moc grzewcza na m²170W/m²
    Kod produktu5901812590848