icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Maty ochronne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Podkłady podłogowe

Strzałka w prawo

Maty ochronne

Strzałka w prawo

Mata ochronna pod fotel 140 x 100 cm 0,5 mm transparentna

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mata ochronna pod fotel 140 x 100 cm 0,5 mm transparentna
44,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Mata ochronna przeznaczona jest do zabezpieczania posadzek, parkietów i paneli podłogowych przed zniszczeniem – należy umieścić ją pod fotelem na kółkach lub zwykłym krzesłem, aby w czasie przesuwania mebla nie miał on bezpośredniej styczności z podłogą. Polipropylenowy produkt cechuje się wysoką wytrzymałością, dlatego na długi czas zachowa swoje właściwości.

  Cechy i zalety

  Prezentowany produkt z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, biurze czy gabinecie. Zadaniem maty jest skuteczne zabezpieczanie podłóg przed zniszczeniem – warto umieścić ją pod fotelami na kółkach lub często używanymi krzesłami. Dzięki niej podczas przesuwania mebli nie będą one miały bezpośredniej styczności z delikatnym parkietem czy panelami i nie spowodują powstawania na nich rys czy innych uszkodzeń. Mata jest transparentna, dlatego nie rzuca się w oczy – struktura podłogi znajdującej się pod nią pozostaje więc widoczna. Wykonana z polipropylenu wyróżnia się także doskonałą odpornością na niszczenie, nawet w czasie intensywnej eksploatacji. Dostępne są również maty w innych rozmiarach do wyboru, abyś mógł je dopasować do własnych potrzeb.

  • Wytrzymała
  • Łatwa do utrzymania w czystościm
  • Zaokrąglone rogi

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaSzt.
  Grubość produktu0.5mm
  KolorTransparentny
  MateriałPolipropylen (PP)
  Kod produktu5907439170265