Zobacz więcej Maty ochronne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Podkłady podłogowe

Strzałka w prawo

Maty ochronne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mata ochronna pod fotel 70 x 100 cm 0,5 mm transparentna

Mata ochronna pod fotel 70 x 100 cm 0,5 mm transparentna

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki prezentowanej macie ochronnej możesz w skuteczny sposób zabezpieczyć podłogi przed zniszczeniem, jednocześnie nie zaburzając wystroju otoczenia. Na przezroczystej podkładce ustaw swoje krzesła i fotele na kółkach, a podczas przesuwania nie będą one rysowały delikatnych parkietów i paneli. W ofercie dostępne są także modele w innych rozmiarach do wyboru.

   Cechy i zalety

    Mata ochronna z pewnością przyda Ci się podczas urządzania i wykańczania wnętrz w Twoim mieszkaniu. Jeśli na podłogach nie posiadasz dywanów, parkiety oraz panele są w czasie przesuwania mebli narażone na powstawanie zarysowań i innych uszkodzeń. Dlatego pod najczęściej używanymi krzesłami czy fotelami na kółkach warto położyć prezentowany produkt. Będzie on swoistą barierą, która zapobiegnie niszczeniu delikatnych podłoży. Jednocześnie nie wpłynie na wystrój Twojego otoczenia, lecz estetycznie się w niego wtopi – mata jest transparentna. Do jej wykonania wykorzystano polipropylen, czyli tworzywo o wysokich parametrach wytrzymałościowych – produkt posłuży Ci więc przez długi czas. W naszej ofercie znajdziesz też inne produkty zabezpieczające podłogi przed zarysowaniami.

    • Wytrzymała
    • Łatwa do utrzymania w czystościm
    • Zaokrąglone rogi

    Specyfikacja techniczna

    Grubość produktu0.5mm
    KolorTransparentny
    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu5907439170289