Zobacz więcej Maty balkonowe naturalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Osłony i maty balkonowe

Strzałka w prawo

Maty balkonowe naturalne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mata wiklinowa 1 x 3 m
Strzałka w prawo

Mata wiklinowa 1 x 3 m

69,98
/ szt.
23,33
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mata wiklinowa sprawdzi się na zewnątrz budynków. Możesz ją wykorzystać przy ogrodzeniach, na balkonach i na tarasach. Zapewni Ci prywatność. Jest łatwa do zamontowania. Wygląda bardzo naturalnie. Bez trudu dopasujesz ją do wielu elewacji czy elementów ogrodzenia. Produkt ten został wykonany z materiału odpornego na działanie warunków atmosferycznych.

   Cechy i zalety

    Mata wiklinowa 1 x 3 m jest produktem przeznaczonym do stosowania na zewnątrz budynków. Możesz ją zamontować przy ogrodzeniu posesji. Nadaje się również do montażu na balkonie lub tarasie. Mata zapewni Ci prywatność. Uchroni Cię przed spojrzeniami postronnych osób. Mata wiklinowa jest wykonana z wikliny. Materiał ten dobrze wytrzymuje zmienne warunki atmosferyczne. Dodatkowo prezentuje się bardzo naturalnie. Brązowy kolor maty będzie pasował do wielu aranżacji. Dzięki niemu nie tylko zadbasz o prywatność, ale też zapewnisz estetyczne wykończenie balkonu lub tarasu. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz szeroki wybór dostępnych produktów, które wykorzystasz do zwiększenia prywatności w ogrodzie lub na balkonie. Możesz także wybrać solidne ogrodzenia.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)20cm
     Wysokość (cm)20cm
     Głębokość (cm)100cm
     MateriałWiklina
     Waga (kg)4.5kg
     KolorBrązowy
     Kod produktu5057741397000