Zobacz więcej Miarki składane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Miarki

Strzałka w prawo

Miarki składane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Miara drewniana okuta Vorel Perfect 2 m
Strzałka w prawo

Miara drewniana okuta Vorel Perfect 2 m

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Miara umożliwi Ci sprawne wykonywanie różnych pomiarów. Cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ została wzmocniona metalowymi elementami. Możesz zastosować ją podczas majsterkowania lub wykonywania prac remontowo-budowlanych. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje przyrządów do mierzenia, więc możesz wybrać model adekwatny do Twoich wymagań.

   Cechy i zalety

    Miara to produkt, który możesz zastosować zarówno podczas wykonywania skomplikowanych prac remontowo-budowlanych lub warsztatowych, jak też w czasie zwykłego majsterkowania – dzięki temu przyda się w każdym gospodarstwie domowym. Została wzmocniona metalowymi elementami, za sprawą czego cechuje się długotrwałą żywotnością. Umożliwi Ci sprawne tworzenie konstrukcji o idealnych wymiarach bez konieczności zatrudniania specjalisty. Wykonana jest z drewna, za sprawą czego nie plącze się podczas jej stosowania. Sprawdzi się ona doskonale podczas mierzenia krótkich odcinków. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje przyrządów mierzących, zatem możesz z łatwością wybrać miarę spełniającą Twoje oczekiwania.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMorel
     Grubość produktu3.2mm
     SeriaPerfect
     MateriałMetal i drewno
     Przeznaczenieróżnego rodzaju pomiary
     Kod produktu5906083150067