Zobacz więcej Miarki składane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Miarki

Strzałka w prawo

Miarki składane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Miara składana Top Tools drewniana 2 m

Miara składana Top Tools drewniana 2 m

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Miara składana przyda Ci się podczas prac wykończeniowych lub warsztatowych. Została wykonana z drewna, za sprawą czego nie plącze się podczas jej użytkowania – co zwiększa komfort pracy. Umożliwi Ci samodzielne wykonanie konstrukcji o idealnych wymiarach – dzięki temu zoptymalizujesz koszty remontu. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Miara składana umożliwi Ci szybkie oraz sprawne wykonywanie pomiarów różnych elementów. Możesz stosować ją podczas wykonywania prac remontowo-budowlanych lub warsztatowych. Została wykonana z drewna, za sprawą czego nie plącze się podczas jej stosowania. Umożliwi Ci ona samodzielne wykonanie konstrukcji o idealnych wymiarach, dzięki czemu nie musisz przeznaczać środków na korzystanie z usług specjalisty. Posiada prostą konstrukcję, za sprawą czego możesz ją z łatwością rozkładać i składać, kiedy zajdzie taka potrzeba – zapewnia to komfort podczas jej użytkowania. Długość miary możesz dostosować do własnych potrzeb, ponieważ w proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz także inne miary tej marki w wielu rozmiarach.

    • III kl. dokładności

    Specyfikacja techniczna

    MarkaTop Tools
    Dokładność pomiaru0.3mm
    MateriałDrewno
    Przeznaczeniemajsterokwanie, prace wykończeniowe, budowlane
    Kod produktu5902062110022