Zobacz więcej Kotły na paliwo stałe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kotły i piece

Strzałka w prawo

Kotły na paliwo stałe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Miarkownik ciągu Regulus 1/2"

Miarkownik ciągu Regulus 1/2"

218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Miarkownik ciągu powietrza to przedmiot, który możesz wykorzystać w swoim kotle, używanym do centralnego układu grzewczego. Zapewni on automatyczny pomiar temperatury i jej regulację w dość szerokim zakresie. Dzięki jego zastosowaniu będziesz miał pewność, że kocioł zużywa odpowiednią ilość energii i nie przegrzewa się podczas swojej pracy.

   Cechy i zalety

    Prezentowany tutaj produkt jest miarkownikiem ciągu powietrza, który przyda Ci się w centralnej instalacji grzewczej. Jest on wymiennym przyrządem odpowiednim do umieszczenia w Twoim kotle – pomoże on kontrolować temperaturę wody. Działanie miarkownika zapewni Ci prawidłowe otwieranie się i zamykanie przesłony do paleniska. W ten sposób w Twoim kotle zostanie zmierzona temperatura i automatycznie ustawiona jej odpowiednia wysokość, co pozwoli Ci ustawić pożądany poziom ogrzewania. Użycie miarkownika pomoże Ci zmniejszyć zużycie energii, ograniczyć usterki i przegrzewanie się kotła oraz upłynnić jego pracę. Model ten zapewni Ci regulację temperatury wody używanej do ogrzewania w dużym zakresie, pomagając osiągnąć optymalny poziom grzewczy w Twoim domu.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość (cm)6.5cm
     Szerokość (cm)27cm
     Wysokość (cm)7.5cm
     Waga (kg)0.4kg
     Kod produktu8595222621598