Zobacz więcej Kotły na paliwo stałe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kotły i piece

Strzałka w prawo

Kotły na paliwo stałe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Miarkownik ciągu Regulus 3/4"
Strzałka w prawo

Miarkownik ciągu Regulus 3/4"

158
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Miarkownik ciągu Regulus służy do optymalizacji temperatury wody w kotłach opalanych paliwem stałym. Reguluje dopływ powietrza niezbędnego przy spalaniu paliwa w kotle. Wykonany jest z mosiądzu, co pozwala na otrzymywanie szybkiego i dokładnego pomiaru. Dzięki wbudowanemu termostatowi urządzenie szybko reaguje na zmiany temperatur.

   Cechy i zalety

    Miarkownik ciągu Regulus to urządzenie służące wyłącznie do regulacji temperatury wody w piecach na paliwa stałe. Optymalizuje ciągły dopływ powietrza do paleniska kotła, wszystko dzięki głowicy termostatycznej, która przy pomocy dźwigni i łańcuszka otwiera i zamyka drzwiczki popielnika. Regulator wykonany jest z mosiądzu, co pozwala urządzeniu na bardzo szybkie i dokładnie pomiary, przewyższając w ten sposób miarkowniki wykonane ze stali. Utrzymanie stałej temperatury wody w kotle jest szczególnie ważne, by nie doprowadzić go jej przegotowania. Temperatura maksymalna 110°C pozwala na szybką reakcję, w przypadku ewentualnej usterki. Miarkownik ciągu montowany jest bezpośrednio do płaszcza wodnego. Aby ustawić odpowiednią temperaturę na kotła, wystarczy przekręcić pokrętło nastawcze na regulatorze.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość (cm)6.5cm
     Szerokość (cm)27cm
     Wysokość (cm)7.5cm
     Waga (kg)0.5kg
     Kod produktu8595222647239