icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Mierniki elektryczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Mierniki i próbniki

Strzałka w prawo

Mierniki elektryczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Miernik cyfrowy DPM Solid V12

Miernik cyfrowy DPM Solid V12

20,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Urządzenie przeznaczone jest do dokonywania pomiarów najważniejszych parametrów urządzeń elektronicznych. Uniwersalny miernik cyfrowy jest łatwy w użyciu, a czytelny cyfrowy wyświetlacz ułatwia odczytanie wyników pomiarów. Dzięki niewielkiej formie miernik jest poręczny i wygodny w stosowaniu. Urządzenie posiada sześć funkcji.

   Cechy i zalety

    To praktyczne akcesorium powinno znaleźć się w każdym specjalistycznym warsztacie czy przydomowym garażu. Niewielka forma ułatwia przechowywania, a wszechstronne zastosowanie pozwala dokonać pomiarów prądu w różnych urządzeniach. Prezentowany uniwersalny miernik cyfrowy V12 posiada cyfrowy wyświetlacz, na którym można odczytać mierzone wartości. Wyświetlacz pokazuje duże cyfry, co ułatwia odczytywanie w różnych warunkach. Miernik służy do pomiaru wartości napięcia zmiennego i stałego, wartości prądu zmiennego oraz rezystancji. Miernik przeznaczony jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Produkt jest łatwy w użyciu i poręczny, a niewielki kształt zapewnia wygodę użytkowania. Urządzenie posiada sześć funkcji i dokonuje pomiarów najważniejszych parametrów związanych z prądem. A jeśli szukasz miernika cyfrowego z funkcją zapamiętywania, znajdziesz go w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaDPM Solid
     Liczba funkcji6
     Szczegóły pomiarówZakres pomiaru napięcia zmiennego: 200 V - 750 V, Zakres pomiaru prądu stałego: 200 µA - 10 A
     Kod produktu5906881174487