Zobacz więcej Mocowania chemiczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Mocowania chemiczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mieszacz do kotwy chemicznej Fischer FIS V ME

Mieszacz do kotwy chemicznej Fischer FIS V ME

12,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mieszacz do kotwy chemicznej to element przydatny w czasie prac remontowo-budowlanych. Dzięki niemu możesz bowiem zadbać o prawidłowe mocowanie do ścian rozmaitych przedmiotów z wykorzystaniem kotew chemicznych – mieszacz pozwoli na zmieszanie utwardzacza oraz żywicy w odpowiednich proporcjach. Dostępne są również inne akcesoria do kotew – znajdziesz je w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Mieszacz do kotwy chemicznej to element niezbędny podczas samodzielnego wykonywania prac montażowych w czasie budowania lub remontowania mieszkania. Dzięki niemu możesz skutecznie wymieszać żywicę z utwardzaczem w odpowiednich proporcjach – są to materiały pozwalające na właściwe działanie kotew chemicznych. Z takim zestawem będziesz mógł wykonywać rozmaite prace montażowe w podłożach pełnych oraz tych z otworami. Idealnie nada się do przytwierdzania do ścian ceramiki sanitarnej, konstrukcji stalowych, a także elementów schodów, takich jak barierki czy poręcze. Dostępne są również inne akcesoria stosowane wraz z kotwami chemicznymi, abyś mógł z łatwością skompletować produkty potrzebne Ci do pracy – znajdziesz je w naszej ofercie.

    • Wykonany z nylonu
    • Przeznaczony do kotew chemicznych
    • Łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MateriałTworzywo sztuczne
    MarkaFischer
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Typ produktuMieszacz do kotew chemicznych
    KolorPrzezroczysty
    Kod produktu4048962181791