Zobacz więcej Akcesoria do firan i zasłon

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mini hak Colours chrom mat 2 szt.

Mini hak Colours chrom mat 2 szt.

9,38
/ opak.
4,69
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mały hak to ciekawy sposób na upięcie tkanin zdobiących Twoje okno. Ze względu na niewielki rozmiar dobrze sprawdzi się do podtrzymywania lekkich i zwiewnych tkanin. Powstał z metalu, który odpowiada za jego trwałość. Wykończenie w kolorze chrom matowy nadaje hakowi estetycznego wyglądu, pasującego do nowoczesnych pomieszczeń.

   Cechy i zalety

    Mały hak będzie pomocny podczas tworzenia eleganckich upięć zasłon i firan. Korzystając z niego, zapewnisz oknu stosowną oprawę, a jednocześnie pozwolisz, by do wnętrza wpadało światło dzienne – uchwyt mocuje się bowiem na ścianie obok okna, by następnie podpiąć lub zahaczyć o niego tkaninę. Możesz zdecydować się na ulokowanie go na różnej wysokości względem okna, osiągając w ten sposób odmienne efekty. Mini hak warto umocować zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie otworu okiennego, co pozwoli na stworzenie tradycyjnego, symetrycznego upięcia. Produkt wykonano z metalu i nadano mu kolor chrom matowy. Wyróżnia się więc estetycznym wyglądem, będącym jego dodatkową zaletą. Pośród naszego asortymentu znajdziesz również haki i uchwyty innego rodzaju.

    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    MarkaColours
    W zestawiehaki
    KolorChrom matowy
    MateriałMetal
    Kod produktu5902067891773