Zobacz więcej Pozostałe urządzenia

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pozostałe urządzenia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mininarzędzie pneumatyczne

Mininarzędzie pneumatyczne

128
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pneumatyczne mininarzędzie to uniwersalny produkt, który sprawdzi się na każdej budowie, podczas prac wykończeniowych. Zasilany przez kompresor nie wymaga podłączenia do prądu, stanowiąc poręczne rozwiązanie w każdym warsztacie. Wymienne końcówki umożliwią wykonanie drobnych szlifów i poprawek powierzchni z różnego rodzaju materiałów, a niewielki rozmiar urządzenia zapewni Ci komfort i wygodę podczas pracy.

   Cechy i zalety

    Mininarzędzie pneumatyczne to praktyczne rozwiązanie, jeśli chcesz szybko i łatwo wykonać drobne prace warsztatowe. Napędzany sprężonym powietrzem, pobieranym z kompresora, stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych urządzeń elektrycznych. Z pomocą załączonych do zestawu, wymiennych końcówek, umożliwia szybkie oszlifowanie powierzchni z różnych materiałów. Urządzenie nie wymaga podłączenia do prądu, doskonale sprawdzi się w warunkach wilgoci, deszczu czy też innych mogących przeszkodzić w pracy z narzędziami elektrycznymi. Wykonany w lekkiej konstrukcji stanowić będzie poręczne narzędzie na każdej budowie czy podczas remontów. Specjalnie zaprojektowana, ergonomiczna rękojeść zapewnia wygodę i komfort użytkowania, dzięki czemu szybko wykonasz pracę.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5907808850538