Zobacz więcej Obrzeża drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Obrzeża drewniane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Minipalisada Blooma 6 x 30 cm

Minipalisada Blooma 6 x 30 cm

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Możesz w łatwy sposób osłonić swój ogródek za pomocą minipalisady. Stanowi ona estetyczne obrzeże dla grządek i rabat, jednocześnie ochraniając je od innej roślinności i zwierząt. Wyznaczy teren, który chcesz odgraniczyć również od aktywności dzieci. Minipalisada jest wykonana z drewna, co sprawia, że jest trwała i wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Do estetycznego i funkcjonalnego wyznaczania rabat czy grządek w ogrodzie możesz wykorzystać minipalisadę. Za jej pomocą utworzysz estetyczny płotek, który ograniczy przenikanie chwastów i ochroni ozdobne rośliny przed mniejszymi zwierzętami, takimi jak psy. Minipalisadę możesz zastosować zarówno w prywatnym ogrodzie, jak i przestrzeniach publicznych – parkach, skwerach czy zielonych terenach rozmaitych budynków. Za jej pomocą wyznaczysz kwietnik, co pozwoli skutecznie zapobiec deptaniu roślin. Minipalisadę wykonano z litego drewna, dzięki czemu prezentuje się estetycznie i wykazuje dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Możesz ją zaimpregnować i wykończyć w dowolny sposób – powlec lakierem bezbarwnym czy pomalować na ulubiony kolor.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuRollborder
     MarkaBlooma
     Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
     Grupa kolorystycznaZielony
     KolorNaturalny
     MateriałDrewno
     Kod produktu3663602726531