Zobacz więcej Czyszczenie kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Czyszczenie i konserwacja

Strzałka w prawo

Czyszczenie kominka

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Miotełka kominkowa NORDflam

Miotełka kominkowa NORDflam

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Miotełka kominkowa NORDflam to narzędzie, które ułatwi prace porządkowe związane z obsługą kominka. Dzięki miotełce precyzyjnie oczyścisz palenisko z zalegającego popiołu, a także usuniesz resztki kory i trocin, które brudzą podłogę. Produkt wykonano ze stali oraz drewna, dlatego posłuży Ci w niezmienionej formie przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Miotełka kominkowa NORDflam jest jednym z przyborów kominkowych, które ułatwią prace porządkowe związane z obsługą kominka. Produkt jest funkcjonalny, a zakrzywiony haczyk na końcu pozwala na powieszenie go na stojaku, który możesz postawić blisko kominka. Dzięki temu miotełkę będziesz miał zawsze pod ręką. Produkt wykonano ze stali oraz drewna, dlatego posłuży Ci w niezmienionej formie przez długi czas. Miotełka przyda się podczas czyszczenia wygaśniętego paleniska i precyzyjnego usuwania popiołu, który pozostał po spaleniu. Dzięki tej czynności ruszt zostanie udrożniony – kolejne rozpalanie w piecu kominkowym stanie się łatwiejsze, a płomień – intensywniejszy. Po przechowywanym drewnie w koszu obok kominka czasami na podłodze pozostaje kora lub trociny – dzięki miotełce czyszczenie obszaru obok kominka – stanie się wygodne i dokładne.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu500mm
     Szerokość produktu100mm
     Wysokość produktu40mm
     KolorCzarny
     MateriałStal i drewno
     Kod produktu5904341515900