Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do samochodu

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Miska do oleju Yato 10 l

Miska do oleju Yato 10 l

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zlewając zużyty olej samochodowy, warto dokonać wszelkich starań, aby preparat nie wylał się na mechanizmy pojazdu – pomoże Ci w tym prezentowana miska stworzona specjalnie z myślą o prawidłowym wydobywaniu płynów eksploatacyjnych. Akcesorium wyprodukowane z polipropylenu jest odporne na pęknięcia. Poręczny uchwyt pozwala na łatwe przenoszenie naczynia.

   Cechy i zalety

    Nie wiesz, jak prawidłowo zlać zużyty olej samochodowy? Obawiasz się, że podczas przelewania preparatu wycieknie on na mechanizm pojazdu? Koniecznie zaopatrz się w prezentowaną miskę umożliwiającą odpowiednie wydobywanie płynów eksploatacyjnych. Akcesorium wyprodukowane zostało z polipropylenu, dzięki czemu jest odporne na pęknięcia. Wyposażone jest w poręczny uchwyt, co pozwala na łatwe przenoszenie naczynia. Wyprofilowane miejsce do wylewania preparatu zapobiega rozlewaniu się zlewanej cieczy. Jeśli zamierzasz samodzielnie przeprowadzać drobne prace serwisowe przy swoim samochodzie, koniecznie zaopatrz się w prezentowaną miskę. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas bogatą ofertą akcesoriów warsztatowych.

     Specyfikacja techniczna

     KolorMix
     MateriałPolipropylen (PP)
     Kod produktu5906083907166