Zobacz więcej Blacharskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Młotki

Strzałka w prawo

Blacharskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Młotek gumowy 225 g

Młotek gumowy 225 g

26,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli potrzebujesz młotka, który nie uszkodzi kruchej powierzchni materiału podczas prac remontowo-budowlanych, zwróć uwagę na prezentowany produkt. Jego obuch został wykonany z trwałej gumy, która nie zarysuje i zniekształci pobijanego tworzywa. Miękki, ergonomiczny uchwyt sprawia, że praca z nim jest komfortowa i przyjemna.

   Cechy i zalety

    Praktyczny gumowy młotek to niezbędny element podczas wykańczania mieszkania oraz wszelkich prac ogólnobudowlanych i remontowych. W przeciwieństwie do klasycznego młotka ze stalowym obuchem, bez obawy możesz zastosować go do obróbki i pobijania kruchych materiałów budowlanych. Gumowy obuch nie powoduje pęknięć, wyszczerbień oraz zniekształceń. Twarda guma sprawia, że jest wyjątkowo wytrzymały i posłuży Ci przez długi czas. Ergonomiczny trzonek został wyposażony w miękki uchwyt, dzięki któremu praca z młotkiem jest wyjątkowo przyjemna. Produkt przeznaczony jest do każdego typu prac blacharskich, kamieniarskich, a także do montażu elementów mebli lub płytek podłogowych. Dwukolorowy obuch i trzonek sprawiają, że prezentuje się efektownie. Zamów produkt online już teraz.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu300mm
     Waga głowicy225g
     Średnica obucha53mm
     Liczba sztuk1
     Materiał trzonkaPolipropylen i tworzywo TPR
     Materiał głowicyGuma
     KolorObuch: czarno-biały; trzonek: czerwono-czarny
     Kod produktu3663602769224