icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria do urzadzeń pneumatycznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Młotek pneumatyczny do kompresora

Młotek pneumatyczny do kompresora

138
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowane narzędzie to unikalny młotek pneumatyczny, niezastąpiony podczas prac remontowo-budowlanych w każdym warsztacie. Zasilany sprężonym powietrzem nadaje się do podłączenia do kompresora, dzięki czemu stanowi bezpieczne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdych warunkach pracy. Umożliwia szybkie i łatwe wykonanie nacięć, odwiertów czy wnęk pod kable, a jego ergonomiczna budowa zapewnia wygodę podczas pracy.

   Cechy i zalety

    Młotek pneumatyczny to niezastąpiony element wyposażenia każdego warsztatu. Zasilany sprężonym powietrzem, dedykowany jest do podłączenia do kompresora. Bogaty osprzęt, dołączony do zestawu, umożliwia szeroki zakres jego zastosowań. Młotek doskonale sprawdzi się w przemyśle maszynowym, odlewniczym, jak i w budownictwie przy pracach instalatorskich. Nadaje się do skuwania płytek i tynku, wiercenia przelotowego w murze oraz cięcia rur i blach, za jego pomocą wykonasz także wnęki pod kable w ścianie. Ergonomiczna konstrukcja oraz niewielki ciężar zapewnią wysoki komfort pracy, a Ty zyskasz uniwersalne, poręczne narzędzie. Solidne wykonanie obudowy zapewnia odporność na zużycie, dzięki czemu młotek będzie Ci służyć przez długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalne ciśnienie robocze6.3bar
     W zestawieSprężyna mocująca, miarka oleju, 4 x dłuto 120 mm
     Kod produktu5907808850521