Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Mocowanie luster Fisher SKL M K

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

21,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Mocowanie jest zestawem elementów pozwalających na bezinwazyjny montaż lustra. Produkt zawiera komplet przyborów, które wykorzystuje się do przeprowadzenia sprawnego mocowania. W jego skład wchodzą korki rozporowe oraz uchwyty. Elementy zostały wykonane ze stali chromowanej i tworzywa sztucznego, dzięki czemu są odporne na szkodliwe oddziaływanie wilgoci.

      Cechy i zalety

        Mocowanie jest praktycznym zestawem elementów wykorzystywanych do prac montażowych. Produkt zastosujesz do instalacji lustra w łazience na powierzchni. Zestaw można również zastosować w pokojach na podłożach ceglanych lub betonowych. Sprawdzi się także w pomieszczeniach biurowych lub użyteczności publicznej W jego skład wchodzą kołki rozporowe proste, ze skrzydełkami, wkręty z nacięciem krzyżowym i uchwyty ze sprężyną oraz bez. Komplet produktów umożliwi Ci szybki i bezinwazyjny montaż lustra. Zostały one wykonane ze stali chromowanej oraz tworzywa sztucznego, dzięki czemu można je wykorzystać w pomieszczeniach o dużej wilgotności powietrza. Solidnie wykonane elementy montażowe będą mogły dobrze utrzymywać lustro przez wiele lat.

          Informacje prawne

          • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

          Specyfikacja techniczna

          Długość produktu30mm
          Średnica gwintu4mm
          Liczba sztuk12
          Rodzaj opakowaniaOpakowanie
          Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
          MateriałTworzywo sztuczne i stal
          Grupa kolorystycznaWielokolorowy
          MarkaFischer
          Liczba sztuk w opakowaniu4
          Typ produktuMocowanie do luster
          Typ gniazdaPZ
          Rodzaj łbaPodniesiona wpuszczana
          Typ długości gwintuGwint pełny
          Średnica łba6mm
          Średnica produktu6mm
          Powierzchnia platerowanaOcynkowany
          W zestawie4 x S6, 4 x wkręt 4 x 40 mm, 2 x uchwyt ze sprężyną, 2 x uchwyt bez sprężyny
          Maksymalne obciążenie7kg
          PrzeznaczenieMocowania sanitarne
          Kod EAN8590369454900