LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Ławy kominiarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Ławy kominiarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mocownik ławy kołyska cegła połysk

Mocownik ławy kołyska cegła połysk

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ze względu na miejsce montażu i zastosowanie mocownik ławy kołyska cegła połysk wyróżnia się solidną, odporną na uszkodzenia konstrukcją. Dzięki niemu przymocujesz ławę kominiarską do połaci dachu. Element ma specjalnie opracowany kształt, który utrzymuje podest we właściwej pozycji. Mocowniki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Ława kominiarska wymaga odpowiedniego elementu, który utrzyma ją na połaci dachu. Takim jest mocownik ławy kołyska cegła połysk wykonany z wysokiej jakości stali ocynkowanej. Materiał wyróżnia się doskonałą odpornością na rdzę, promieniowanie UV i uszkodzenia mechaniczne. Zmienne warunki pogodowe nie wpłyną na stabilność konstrukcji. Mocownik ławy kołyska cegła połysk o specjalnym kształcie ma również opcję regulacji. Dzięki temu dostosujesz podest niezależnie od tego, jak nachylona jest połać dachu. Zamocowana na nim ława będzie bezpiecznym podparciem, jeśli zaistnieje konieczność sprawdzenia urządzeń kominiarskich lub antenowych. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz mocowniki, które dopasujesz kolorem do dachówki.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość (cm)4cm
     Waga (kg)0.74kg
     MateriałStal
     KolorCeglasty
     Głębokość (cm)26cm
     Wysokość (cm)8cm
     Kod produktu5902431500331