Zobacz więcej Mopy i wiadra

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Mopy i wiadra

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mop Vileda Ultra Max
Strzałka w prawo

Mop Vileda Ultra Max

84,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wygodny sposób na sprzątanie podłóg zapewni Ci płaski mop z serii Ultra Max. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii możesz wyciskać materiał czyszczący bez użycia rąk, w specjalnym wiaderku. W zestawie znajdziesz idealnie dopasowany drążek teleskopowy, który masz szansę dostosować do swojego wzrostu oraz sprzątanych powierzchni.

   Cechy i zalety

    Komfort sprzątania podłóg na mokro może zapewnić Ci płaski mop z serii Ultra Max. Wykorzystuje on nowe technologie zaczepiania nakładki i zginania się stelaża, dzięki czemu masz szansę wyżymać wkład i ręcznie, i w wiadrze, co znacznie zwiększa wygodę pracy, minimalizując bóle pleców czy niszczenie dłoni. Dzięki dołączonemu do zestawu kijowi teleskopowemu możesz również dostosować jego długość, zyskując przyrząd idealnie dopasowany do Twojego wzrostu. Wkład mopa z serii Ultra Max jest wykonany z mikroaktywnych włókien, które jednocześnie skutecznie oczyszczają wycierane powierzchnie i dbają o ich oryginalny wygląd, zapobiegając zarysowaniom czy smugom. Artykuł ten możesz przeznaczyć do wszelkich posadzek – drewnianych, panelowych, z płytek ceramicznych czy wykładzin PCV.

    • Mop płaski, którego wyciskanie odbywa się bezdotykowo, bez brudzenia i moczenia rąk; perfekcyjna czystość przy minimalnym wysiłku dzięki unikalnym rozwiązaniom technologicznym; możliwość regulacji długości drążka teleskopowego

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVileda
    Długość (cm)105cm
    Szerokość produktu70mm
    Materiał głowicyMikrofibra i włókna PowerZone
    Kod produktu4023103201200