Zobacz więcej Mopy i wiadra

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Mopy i wiadra

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mop Vileda z płynem Ajax 1 l
Strzałka w prawo

Mop Vileda z płynem Ajax 1 l

108
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przedstawiony tu produkt jest unikatowym zestawem do czyszczenia podłóg wszelkiego rodzaju. W jego skład wchodzi trwały i wygodny w użytkowaniu mop Vileda UltraMax z trzyczęściowym drążkiem i mocowanym na gwint zakończeniem z mikrofibry, wiaderko wraz z wyciskaczem oraz odznaczający się wysoką wydajnością płyn do podłóg marki Ajax.

   Cechy i zalety

    W skład prezentowanego tu zestawu wchodzą trzy elementy: trwały i wygodny w użytkowaniu mop Vileda UltraMax z trzyczęściowym drążkiem oraz mocowanym za pomocą gwinta zakończeniem z mikrofibry, wiaderko wzbogacone o wyciskacz, a także odznaczający się wysoką wydajnością płyn do podłóg marki Ajax. Z racji uniwersalności, jaką cechuje się produkt, z jego pomocą wyczyścisz wszystkie podłogi w swoim domu, bez względu na ich rodzaj. Dzięki właściwościom powstałej przy użyciu nowoczesnych technologii i znajdującej się na końcu mopa mikrofibry usuniesz nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia, nie zostawiając smug ani nie zarysowując delikatnego parkietu. Po zużyciu płynu z łatwością kupisz kolejny, mając do wyboru szeroką gamę zapachów i pojemności.

     Specyfikacja techniczna

     W zestawiemop UltraMax z trzyczęściowym drążkiem, wiaderko wraz z wyciskaczem, płyn do podłóg Ajax
     MateriałMikrofaza
     Kod produktu5907732391725