Zobacz więcej Narzędzia systemowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Narzędzia systemowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Motyka 3-funkcyjna Fiskars QuikFit
Strzałka w prawo

Motyka 3-funkcyjna Fiskars QuikFit

94,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  3-funkcyjna motyka o zaostrzonych rogach ułatwia usuwanie chwastów oraz spulchnianie gleby w ogrodzie, na działce czy na podwórzu. Powstała ze stali, dlatego wyróżnia się dużą wytrzymałością. Możesz zamocować ją na dłuższym lub krótkim trzonku, w zależności od tego, czy zależy Ci na wygodzie, czy precyzji pracy w trudniej dostępnych miejscach.

   Cechy i zalety

    Jeśli masz problemy z kolanami lub z kręgosłupem, schylanie się może pogłębić Twoje dolegliwości. W takiej sytuacji pielęgnacja ogrodu jest znacznie utrudniona, zwłaszcza jeśli dysponujesz jedynie małymi narzędziami ręcznymi. Idealną dla Ciebie propozycją będzie zatem prezentowana 3-funkcyjna motyka. Jest to głowica, którą należy umocować na dopasowanym trzonku stanowiącym część tego samego systemu – jeśli wybierzesz odpowiednio długi model, prace w ogrodzie wykonasz znacznie wygodniej, bez potrzeby schylania się. Narzędzie posłuży Ci do usuwania chwastów oraz rozluźniania gleby pomiędzy roślinami. Ostre zakończenia motyki decydują o tym, że możesz używać jej pod różnym kątem, natomiast wykonanie ze stali decyduje o jej trwałości. Zamów produkt online już teraz!

    • System z wymiennym trzonkiem

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuGłowica motyki
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    MarkaFiskars
    Kod produktu5905568540430