Zobacz więcej Dekory i mozaiki

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Płytki ścienne

Strzałka w prawo

Dekory i mozaiki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mozaika Baker Colours 30 x 30 cm brązowa

Mozaika Baker Colours 30 x 30 cm brązowa

44,98
/ szt.
499,78
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mozaika służy do efektownego wykończenia ścian wewnątrz budynku. Produkt jest wykonany z mocnego szkła, co czyni go trwałym. Mozaika posiada uniwersalne zastosowanie, może być używana w pomieszczeniach mieszkalnych lub jako element ozdabiający miejsca użyteczności publicznej. Produkt ze szkła jest łatwy do utrzymania w czystości.

   Cechy i zalety

    Mozaika Baker jest przeznaczona do stworzenia efektownego wykończenia ścian wewnątrz budynków. Produkt został wykonany z odpornego na uszkodzenia mechaniczne szkła, dlatego też odznacza się trwałością. Mozaikę możesz wykorzystać w mieszkaniu, wykładając nią ściany – jej uniwersalność umożliwia stworzenie indywidualnych projektów. Brązowa barwa produktu dobrze komponuje się z wnętrzami o klasycznej aranżacji – pasuje do stylizowanych mebli i akcesoriów. Produkt charakteryzuje się prostotą montażu, dlatego też niezbędne prace wykończeniowe możesz z łatwością wykonać samodzielnie. Szklana powierzchnia mozaiki umożliwia szybkie usunięcie zanieczyszczeń, co pozwoli na oszczędność czasu poświęcanego na codzienne obowiązki.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     MarkaColours
     Długość produktu300mm
     Grubość produktu8mm
     Szerokość produktu300mm
     SeriaBaker
     Grupa kolorystycznaBrązowy
     KolorBrązowy
     Kod produktu5052931564453