Zobacz więcej Mufa do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Mufa do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mufa 3/4" chrom

Mufa 3/4" chrom

11,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mufa to element konstrukcji hydraulicznej, który umożliwi Ci sprawne połączenie rur. Została wykonana z chromowanej stali, dzięki czemu cechuje się długotrwałą żywotnością. Dzięki solidnemu wykończeniu zachowuje ona swą nienaganną szczelność przez długi czas. Możesz zamontować ją samodzielnie za pomocą prostych narzędzi.

   Cechy i zalety

    Mufa została wykonana z chromowanej stali, czyli materiału, który jest szczególnie odporny na szkodliwe działanie wilgoci oraz wysokiej temperatury – umożliwia to jej długotrwałą eksploatację. Posiada precyzyjnie wykończone przyłącza, za sprawą czego jest niezwykle szczelna, co ma istotne znaczenie w przypadku instalacji wodnej. Umożliwi Ci ona wykonanie trwałego połączenia rur, co znacznie wydłuży żywotność Twojej konstrukcji hydraulicznej. Jest ona łatwa w montażu, więc możesz zamocować ją samodzielnie, za pomocą prostych narzędzi, co pozwoli Ci zoptymalizować koszty remontu. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rozmiary muf, dzięki czemu możesz wybrać model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZłączka do rur
     Wymiar A (jednostki imperialne)¾"
     Kod produktu5906340673575