Zobacz więcej Mufa do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Mufa do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mufa 3/4" mosiężna

Mufa 3/4" mosiężna

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mufa to element instalacji hydraulicznej, dzięki któremu sprawnie połączysz rury. Produkt ten został wykonany z mosiądzu, a zatem jest odporny na działanie szkodliwych czynników, takich jak wilgoć, czy wysoka temperatura. Całość z powodzeniem możesz zamontować samodzielnie za pomocą prostych narzędzi, dzięki czemu obniżysz koszty remontu.

   Cechy i zalety

    Mufa została wykonana z mosiądzu, który jest odporny na działanie wilgoci, dzięki czemu jest ona często stosowana, jako element łączący rury. Materiał ten jest niezwykle szczelny oraz odporny na działanie wysokiej temperatury, co ma istotne znaczenie w przypadku konstrukcji hydraulicznej. Cechuje się ona doskonałą żywotnością, nawet podczas intensywnej eksploatacji, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko w gospodarstwie domowym, ale też w zakładzie produkcyjnym. Jest łatwa w montażu, więc możesz zainstalować ją samodzielnie, za pomocą prostych narzędzi – dzięki temu zoptymalizujesz koszty związane z remontem. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje muf, możesz więc wybrać produkt, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZłączka do rur
     Wymiar A (jednostki imperialne)¾"
     Kod produktu5906340670338