Zobacz więcej Mufa do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Mufa do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mufa 3/8" chrom

Mufa 3/8" chrom

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mufa została wykonana z chromowanej stali, więc jest szczególnie szczelna, dzięki czemu umożliwia precyzyjne połączenie rur. Materiał ten jest też odporny na działanie wilgoci i wysokiej temperatury, dzięki czemu całość cechuje się długotrwałą żywotnością. Możesz zamontować ją samodzielnie za pomocą prostych narzędzi – pozwoli Ci to zoptymalizować koszty związane z remontem.

   Cechy i zalety

    Mufa to element, który umożliwi Ci sprawne połączenie rur. Wykonana została z chromowanej stali, dzięki czemu jest odporna na działanie szkodliwych czynników, takich jak wysoka temperatura, czy wilgoć, które są charakterystyczne dla instalacji wodnej. Cechuje się ona długotrwałą żywotnością, za sprawą czego nie musisz pamiętać o jej częstej wymianie. Posiada prostą konstrukcję, więc jest łatwa w montażu. Jej instalacji możesz dokonać samodzielnie, bazując na prostych narzędziach – pozwoli Ci to zaoszczędzić środki, które w innym przypadku musiałbyś przeznaczyć na wynajęcie specjalisty. Rozmiar mufy możesz dostosować do własnych potrzeb, ponieważ w proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZłączka do rur
     Wymiar A (jednostki imperialne)⅜"
     Kod produktu5906340673551