icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Mufa

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Mufa

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mufa miedziana KAN-therm Press Gaz 18 mm

Mufa miedziana KAN-therm Press Gaz 18 mm

18,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Mufa miedziana KAN-therm Press Gaz będzie przydatna w czasie prac budowlanych. Dzięki niej odnowisz lub rozbudujesz sieć gazową, wodną, a także centralnego ogrzewania. Mufa służy do łączenia w linii prostej dwóch ciągów rurek miedzianych. Produkt wykonany jest z najwyższej klasy miedzi, która odpowiada za trwałość elementu.

  Cechy i zalety

  Rurki miedziane coraz chętniej wybierane są do budowy instalacji w budynkach. Cenione są za trwałość i elastyczność. Jeśli tworzysz taką sieć, potrzebna Ci będzie mufa miedziana KAN-therm Press Gaz 18 mm. Ten element z miedzi połączy ze sobą proste odcinki rurek. Za szczelność sieci odpowiada technologia „press". Polega ona na szybkim łączeniu rurek, a następnie zaprasowaniu łączeń. Przyda Ci się do tego zaciskarka. To z jej pomocą szybko uporasz się z wykonaniem łączeń poszczególnych elementów. Mufa miedziana KAN-therm Press Gaz przeznaczona jest do rurek o średnicy osiemnastu milimetrów. Takie rurki znajdziesz w marketach Castorama. Dostępne są w odcinkach metrowych i dłuższych. W naszym asortymencie znajdziesz także kolanka do rurek i różnego rodzaju łączniki.

  • Technologia „press” pozwala na szybkie wykonywanie połączeń
  • Zaprasowywanie złącz przez zaciskarkę, bez procesu skręcania lub spawania

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Wymiar A18mm
  KolorMiedziany
  Kod produktu5901615372160