icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Mufa

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Mufa

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mufa miedziana KAN-therm Press Gaz 22 mm

Mufa miedziana KAN-therm Press Gaz 22 mm

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

W czasie prac remontowych nie zapomnij o wymianie starej sieci gazowej lub centralnego ogrzewania. W czasie jej odbudowy z pewnością przyda Ci się mufa miedziana KAN-therm Press Gaz. Ten produkt, wykonany z najwyższej jakości miedzi, przeznaczony jest do tworzenia połączeń rurek. Mufy możesz kupić na sztuki, co pozwoli Ci nabyć tylko potrzebną ilość.

  Cechy i zalety

  Mufa miedziana KAN-therm Press Gaz 22 mm to produkt wykończeniowy. Służy do budowy sieci z rurek miedzianych. Przeznaczony jest do łączenia poszczególnych elementów w linii prostej. Pasują do niego jedynie rurki o średnicy dwudziestu dwóch milimetrów. Mufa miedziana KAN-therm Press Gaz zapewnia szybkie łączenie. Na obu końcach wyposażona jest w specjalne kielichy. To do nich wpuścisz prosty fragment rurki. Nie musisz ich przykręcać ani spawać. Wystarczy, że całe połączenie zaprasujesz zaciskarką. Tak wykonane łączenie będzie szczelne przez wiele lat. W asortymencie Castoramy znajdziesz też inne mufy z miedzi do rurek o mniejszej średnicy. Dostaniesz tutaj także wszystko, co może być Ci potrzebne do wykonania sieci z rurek miedzianych.

  • Technologia „press” pozwala na szybkie wykonywanie połączeń
  • Zaprasowywanie złącz przez zaciskarkę, bez procesu skręcania lub spawania

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Wymiar A22mm
  KolorMiedziany
  Kod produktu5901615372177