Zobacz więcej Mufa do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Mufa do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mufa redukcyjna 3/4" x 1/2" chrom

Mufa redukcyjna 3/4" x 1/2" chrom

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mufa to element, który jest niezbędny do sprawnego połączenia rur. Została wykonana z chromowanej stali, więc jest odporna na działanie wilgoci, która jest charakterystyczna dla instalacji wodnej. W aktualnej ofercie znajdziesz różne rozmiary tego produktu, dzięki czemu możesz wybrać taką opcję, która najlepiej spełni Twoje potrzeby.

   Cechy i zalety

    Mufa wykonana została z chromowanej stali, więc jest ona odporna na działanie wilgoci – dzięki temu sprawdza się doskonale, jako element łączący rury. Posiada ona precyzyjnie wykończone przyłączki, za sprawą czego jest szczelna, co ma istotne znaczenie w przypadku instalacji wodnej. Materiał, z którego została wykonana cechuje się doskonałą trwałością, a zatem nie musisz pamiętać o jej częstej wymianie. Mufa zachowuje nienaganny stan, nawet podczas jej intensywnego użytkowania, za sprawą czego jest stosowana nie tylko w gospodarstwach domowych, ale też w zakładach produkcyjnych. Z powodzeniem zamontujesz ją samodzielnie, za pomocą prostych narzędzi. W naszej ofercie znajdziesz także złączki w innych rozmiarach, więc wybierzesz model odpowiadający Twoim wymaganiom.

     Specyfikacja techniczna

     Wymiar A19mm
     Wymiar B12.7mm
     Kod produktu5906340673599