Zobacz więcej Mufa do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Mufa do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mufa redukcyjna Comap lut gwint wewnętrzny 22 mm x 1"

Mufa redukcyjna Comap lut gwint wewnętrzny 22 mm x 1"

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mufa redukcyjna połączy ze sobą 2 rury o konstrukcji nakrętno-zwężkowej. Produkt z powodzeniem wykorzystasz do zespolenia elementów, które posiadają inną średnicę gwintu. Mufa jest przeznaczona do zlutowania, dzięki czemu gotowa instalacja będzie wyjątkowo szczelna. Wpłynie na to również fakt, że wykonano go z miedzi, której objętość nie zmienia się pod wpływem temperatury.

   Cechy i zalety

    Mufa redukcyjna to złączka do rur miedzianych o budowie nakrętno-zwężkowej. Tego rodzaju wyrób znajduje zastosowanie w połączeniach gwintowych. Drugą stronę elementu należy zespoić za pomocą lutu miękkiego. Element może być stosowany w wielu rodzajach instalacji, między innymi chłodniczej, cieplnej, gazowej, solarnej, ściekowej, ogrzewania podłogowego i tradycyjnego czy wody pitnej. Produkt wykonano z miedzi, która wyróżnia się odpornością na korozję oraz właściwościami antybakteryjnymi. Jest również trwała, co oznacza, ze instalacja będzie sprawnie funkcjonować przez wiele lat. Ponadto mufa jest wytrzymała na nagłe zmiany temperatury i promieniowanie ultrafioletowe. W naszej ofercie znajdziesz kształtki hydrauliczne o różnych średnicach oraz inne elementy wykonane z miedzi.

    • Złączka do budowy instalacji z użyciem rur miedzianych
    • Szeroka gama złączek popartych jakością norm europejskich
    • Złączka jest znakowana dzięki czemu jest w pełni identyfikowalna
    • System złączek do lutowania i łączenia gwintowego

    Specyfikacja techniczna

    KolorMosiężny
    MateriałMosiądz i brąz
    Kod produktu3430651018777