Zobacz więcej Podziemne systemy nawadniania

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mufa redukcyjna Greenmill 1" - 1/2"

Mufa redukcyjna Greenmill 1" - 1/2"

3,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mufa przeznaczona jest do łączenia dwóch przyłączy gwintowanych. Stosowana jest w czasie tworzenia systemów nawadniających ogrody – posiadając teką konstrukcję szybko i sprawnie podlejesz swoje rośliny. Mufa jest odporna na szkodliwe działanie wilgoci, więc nie będziesz musiał jej często wymieniać. Proponujemy różne rozmiary tego elementu.

   Cechy i zalety

    Mufa to element przydatny podczas tworzenia instalacji nawadniającej ogród. Stosowana jest do skutecznego łączenia dwóch przyłączy gwintowanych, dzięki czemu konstrukcja cechuje się doskonałą szczelnością. Jest odporna na korozyjne działanie wilgoci, więc na długo zachowuje nienaganny stan – nie będziesz musiał jej często wymieniać. Wykończona została ze szczególną precyzją, więc jest wyjątkowo szczelna – dzięki temu dystrybuowana woda nie będzie wyciekała na łączeniach. W zależności, czy masz doświadczenie w wykonywaniu systemów wodnych, możesz zamocować ją samodzielnie lub skorzystać z usług specjalisty. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rozmiary muf, wobec czego możesz z łatwością wybrać element adekwatny do Twoich oczekiwań.

     Specyfikacja techniczna

     Wymiar A25.4mm
     Wymiar B12.7mm
     Maksymalne ciśnienie robocze4bar
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5904842710897