icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Mydło malarskie Dragon 0,4 kg

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mydło malarskie Dragon 0,4 kg
14,48
/ szt.
36,20
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Mydło malarskie Dragon znajdzie swoje zastosowanie w większości pomieszczeń gospodarczych, zarówno w domu, jak i w fabryce czy też warsztacie. Środek ułatwi pozbycie się trudnych do usunięcia zanieczyszczeń, takich jak tłuste plamy z oleju, sadzy czy też farby. Mydło sprawdzi się również jako dodatek do płynów grzybobójczych, dlatego przyda się podczas pielęgnacji ogrodu. Produkt nie zawiera wybielacza i fosforanów, dlatego też nie powoduje powstawania nieestetycznych plam.

  Cechy i zalety

  Mydło malarskie Dragon to praktyczny środek czyszczący o wielu zastosowaniach. Produkt może przydać się w każdym domu, a także fabryce, warsztacie czy też na budowie. Mydło malarskie skutecznie usuwa tłuste plamy z powierzchni rąk, odzieży roboczej czy też wykładzin wykonanych z tworzywa sztucznego. Dzięki zastosowaniu tego środka przed malowaniem ściany czy sufitu, w łatwy sposób unikniesz nieestetycznych śladów prześwitujących spod świeżo nałożonej farby. Dodatkowo, mydło malarskie może przydać się także ogrodnikom – poprzez dodanie go do płynów grzybobójczych, wzrasta poziom ich skuteczności w walce z pleśnią. Produkt nie zawiera wybielaczy i fosforanów, dlatego też nie pozostawia na powierzchni białych plam.

  • Nie zawiera wybielaczy i fosforanów
  • Do zmywania, odtłuszczania i gruntowania ścian, sufitów i elewacji
  • Może być stosowany jako dodatek do płynów grzybobójczych

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaDragon
  PostaćPasta
  Kod produktu5903649005731