Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mydło malarskie Dragon 0,8 kg

Mydło malarskie Dragon 0,8 kg

20,98
/ szt.
26,23
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mydło malarskie Dragon to skuteczny środek do usuwania zanieczyszczeń. Produkt może być stosowany do mycia rąk, prania odzieży roboczej, jak również do odtłuszczania ścian czy elewacji. Dodatkowo, mydło często przydaje się w ogrodnictwie – jako dodatek do płynów grzybobójczych, wzmacniając przy tym ich skuteczność. Produkt nie zawiera wybielaczy ani fosforanów, w związku z czym nie pozostawia na powierzchniach brzydkich plam.

   Cechy i zalety

    Mydło malarskie Dragon to praktyczny środek, który może przydać się w każdym domu, pomieszczeniu gospodarczym czy też na budowie. Produkt pozwala skutecznie usunąć zanieczyszczenia z wielu powierzchni – mogą być to zarówno ubrania robocze, jak i wykładziny, podłogi pokryte terakotą czy też lamperie olejne. Mydło ułatwi również odtłuszczenie ściany przed malowaniem – dzięki temu farba zostanie nałożona na gładką powierzchnię, spod której nie będą prześwitywać nieestetyczne plamy. Produkt znajdzie też zastosowanie podczas większości prac ogrodniczych – może być stosowany jako dodatek do płynów grzybobójczych, wzmacniając przy tym ich skuteczność. Mydło malarskie Dragon nie zawiera wybielaczy ani fosforanów, w związku z czym nie pozostawia na powierzchniach nieestetycznych śladów.

    • Nie zawiera wybielaczy i fosforanów
    • Do zmywania, odtłuszczania i gruntowania ścian, sufitów i elewacji
    • Może być stosowany jako dodatek do płynów grzybobójczych

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MarkaDragon
    Metoda aplikacjiCzyścik druciany lub gąbka ścierna
    PostaćPasta
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Typ produktuDomowy środek czyszczący
    Kod produktu5903649006127