icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mydło pielęgnacyjne do parkietów olejowanych Starwax 1 l

Mydło pielęgnacyjne do parkietów olejowanych Starwax 1 l

86,98
/ szt.
86,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mydło pielęgnacyjne zostało stworzone z olejów naturalnych i służy do regularnego mycia drewnianych parkietów. Skutecznie radzi sobie z usuwaniem plam i zabrudzeń, pozostawiając odżywione i wypielęgnowane drewno. Możesz go używać do czyszczenia powierzchni, które wcześniej zostały zaimpregnowane. Mydło roślinne posiada prosty sposób aplikacji – znajduje się w poręcznej butelce z nakrętką. Z naszej oferty wybierzesz także inne środki przeznaczone do pielęgnacji drewnianych powierzchni.

   Cechy i zalety

    Mydło pielęgnacyjne jest mydłem roślinnym wyprodukowanym na bazie olejów naturalnych. Idealnie nadaje się do czyszczenia parkietów drewnianych, usuwając z ich powierzchni bieżące plamy i zabrudzenia. Cenisz sobie naturalny wygląd drewna? Ten środek czystości pozwoli Ci go zachować na dłużej, dzięki czemu będziesz cieszyć się nie tylko wrażeniami estetycznymi, ale także komfortem obcowania z odżywionym naturalnym surowcem. Produkt może być stosowany na wcześniej już zaimpregnowane olejem powierzchnie, nie wpływając przy tym na ich właściwości. Mydło pielęgnacyjne jest niezwykle wydajne, nie tworzy śliskiej warstwy oraz nie wymaga spłukiwania, co oszczędza Ci dodatkowego wysiłku. Znajduje się w plastikowej butelce z ergonomicznym uchwytem, który zapewnia Ci łatwy sposób aplikacji.

    • Myje
    • Konserwuje
    • Nie narusza olejowej impregnacji

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    PostaćPłynny koncentrat
    Kod produktu3365000431764