Zobacz więcej Butle gazowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Butle gazowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nabój z gazem propan-butan Elico Camp 300 g

Nabój z gazem propan-butan Elico Camp 300 g

24,98
/ szt.
83,27
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ten nabój z gazem propan-butan Elico Camp przyda Ci się do zasilania kuchenek turystycznych, palników oraz innych sprzętów kompatybilnych z gwintem śrubowym w rozmiarze 7/16''. Jego pojemność wystarczy na kilka godzin działania w każdych warunkach. Postępuj zgodnie z dołączoną instrukcją, aby bezpiecznie korzystać z niego w warsztacie, na kempingu lub pikniku. Poznaj też inne produkty marki Elico.

   Cechy i zalety

    Praktyczny jednorazowy nabój z gazem propan-butan Elico Camp 300 g pomoże Ci niezależnie od panujących warunków pogodowych. Możesz zasilać nim palniki gazowe i kuchenki, aby ogrzać się podczas kempingu lub zaserwować ciepły posiłek uczestnikom pikniku. Gwintowany zawór z systemem samouszczelniającym spełnia wymagania normy EN417. Nabój z gazem propan-butan Elico Camp dozuje mieszankę propanu i butanu do kompatybilnego urządzenia. Dzięki dużemu nasyceniu mieszanki i szczelnemu zamknięciu nabój pracuje bardzo wydajnie. Pojedynczy kartusz gwarantuje kilka godzin nieprzerwanej pracy – nie zawiedzie Cię wtedy, gdy najbardziej go potrzebujesz. W ofercie sklepów Castorama możesz znaleźć też naboje gazowe z innymi zaworami, dopasowane do sprzętów turystycznych i narzędzi.

    • Jednorazowy kartusz gazowy
    • Wydajna praca niezależnie od warunków pogodowych
    • Bezpieczny
    • Wstarczy na klilka godzin pracy
    • Typ zaworu: śrubowy 7,6"

    Specyfikacja techniczna

    Typ gazuButan i propan
    Informacja dla użytkownikaPosiada instrukcję wymiany oraz przechowywania w języku polskim, produkt niebezpieczny, należy przestrzegać instrukcji stosowania
    Maksymalne ciśnienie robocze4.5bar
    Objętość530ml
    MateriałMetal
    Kod produktu5906190202123